Dedeler ve torunlar Zahir Kafe'de buluştu

TRT Diyanet'te ekim sonunda yayınlanacak olan ''Bir Gönül Al Ki'' programı, Eyüp Belediyesi Zahir Kafe'ye misafir oldu. Programda Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü Yaşlı ve Engelli Birimi ile Eyüp Belediyesi Simurg Bilgi Evleri ortaklığında hazırlanan ''Dede Torun Buluşması'' gerçekleştirildi.

İçerisinde bulunduğumuz Muharrem Ayı vesilesiyle Simurg Bilgi Evleri öğrencileri, Sosyal Destek Hizmetleri Yaşlı ve Engelli Birimine bağlı 65 yaş üstü vatandaşlara aşure ve karanfil ikram ettiler. Dede Torun buluşması ile asırlık çınarlar ve genç fidanlar bir araya gelerek sohbet ve muhabbet ederek keyifli vakit geçirdiler.

TRT Diyanet'te Ekim sonunda yayınlanacak olan ''Bir Gönül Al Ki'' programına konuşan Eyüp Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Erhan Angın, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın Eyüp'te sosyal destek hizmetler alanında çıtayı yükseklere taşıdığını belirtti. Hizmetlerin nerelerden nerelere geldiğini ve sosyal destek hizmetleri anlamında yapılan faaliyetlerin Eyüp'te yaşam kalitesini arttırdığını ve insanlar arasında sevgi köprüleri kurduğunu sözlerine ekledi.